E-mail: info@studioit.sk | Tel.: 0908 164 451

Exkluzívny Taliansky nábytok

Vitajte na našej webovej stránke STUDIO.IT NITRA

Ponúkame Vám širokú škálu kuchýň, interiérových dverí, nábytku a rôznych doplnkov - Made in Italy.

Tím odborníkov Vás môže sprevádzať na ceste k Vášmu snu od A po Z. To znamená od projektu až po jeho samotnú realizáciu. Pomôžeme Vám vybrať tak, ako kuchyňu tak i celé zariadenie Vášho bytu či domu podľa Vašej predstavy. Kvalita , štýl, dizajn, tradícia, kultúra a história, to sú len niektoré z charakteristík talianskeho nábytku, ktorý je uznávaný ,oceňovaný a zároveň milovaný po celom svete.

Pozrite si našu ponuku


Estetika a kvalita sú najväčšími predstaviteľmi interiérového dizajnu.

Pre miestnych remeselníkov na výrobu nábytku, ktorý Vám ponúkame je drevo tá najdôležitejšia surovina. Sú schopní zaobstarať tento primárny prvokso zaručeným certifikovaným systémom kvality, ktorý im umožňuje vytvárať vysoko špecializované práce na tvorbu výnimočného tvaru a zachovanie prirodzenej krásy dreva.

KUCHYNSKÉ LINKY

Vyberte si kuchyňu Vašich snov.  Ponúkame kuchyne s použitím tradičného materiálu ako je drevo, ktoré dá Vašej kuchyni nádych moderného dizajnu či rustikálneho štýlu.Na výber je množstvo farebných odtieňov, drevín, úchytiek a iného príslušenstva.

NÁBYTOK

Špeciálne detaily pre špeciálne prostredie. Pod moderným, rustikálnym, ba až kráľovským štýlom sa ukrývajú bohaté nápady , ručné vypracovanie s najmenšími detailmi ,a práve preto tento nábytok sa stáva jedinečný. Navyše môže mať aj farebné prevedenie podľa Vašich požiadaviek.

Interiérové dvere

Talianské interiérové dvere moderné a klasické – G.D.DORIGO. Dizajn G.D.DORIGO to je jedna z hlavných strategických pák, vďaka ktorej má spoločnosť svoje umiestnenie a schopnosť vyniknúť vo svete medzi výrobcami interiérových dverí. Zásluhu na tomto úspechu má popredný taliansky dizajnér Giugaro. Dvere G.D.DORIGO sa dajú vyrobiť na mieru podľa Vašich požiadaviek - ich rozmer a farebné prevedenie. Štandartné kolekcie : IMAGO, ORION, VENUS, PEGASO, MEDUSA, ATLANTE, ZEUS Luxusné kolekcie: IKI,EFFIGIES, ART,ETEREA

kontakt

STUDIO IT Nitra

Tel: +421 908 164 451
e-mail: info@studioit.sk

PON-PIA 09:00-17:00
SOB         09:00-12:00

Možnosť dohodnúť stretnutie mimo otváracích hodín.